Dnes
Teplota: 0.9 °C

14.9.2018   Pouliční lampy

Zasláno: 13.9.2018
Zveřejněno: 14.9.2018

Obsah:
Dobrý den, bylo možné po roce řádně zastříhat stromy za domy bílá 1961-62, lampy svítí pouze do stromů, to samé v ulici Pod Rozkoší, kde jsou lampy schované již od jejich instalace? Dále bych se chtěl zeptat co se plánuje s prostorem pod budovou horní nemocnice, ta masa hlíny je hrůza, hlavně se v ní již nachází např i kusy sanitárního zařízení? Před půl rokem mi byla ještě slíbeno zprovoznění zobrazování zpoždění na náchodském autobusovém nádraží, řekl bych že testovací provoz nemá trvat několik let? Děkuji

Zpracováno:

Předáno k vyjádření paní Bc. Brandejsové, pracovnici odboru životního prostředí, panu Ing. Zelenákovi, pracovníkovi odboru správy majetku a panu Voborníkovi, vedoucímu odboru investic a rozvoje města.


Vyjádření:
14.9.2018

Dobrý den,

větve menších stromků, které zakrývají lampy veřejného osvětlení na sídlišti u nemocnice byly v minulosti opakovaně ořezávány. Vzhledem k tomu, že tento ořez nemá dlouhodobý efekt, bylo rozhodnuto, že slabé stromky rostoucí přímo pod lampami budou odstraněny.

V ulici Pod Rozkoší budou ořezány větve dřevin rostoucích v těsné blízkosti lamp. Práce budou provedeny prostřednictvím technických služeb v nejbližších dnech.

 

S pozdravem

Andrea Brandejsová, odbor životního prostředí - správa zeleně

 

 

Dobrý den,

děkujeme Vám za zaslání připomínek. K dotazu ohledně nemocnice Vám sdělujeme, že pozemek, na kterém se hromadí hlína související s výstavbou nových budov nemocnice není majetkem města. Připomínku předáme vedení Oblastní nemocnice Náchod a.s.

 

S pozdravem

Ing. Tibor Zelenák

odborný pracovník správy majetku

 

 

Dobrý den,

ohledně zobrazování zpoždění autobusů:

- město Náchod je majitelem informačních tabulí

- zobrazované údaje jsou v kompetenci OREDO HK

- s OREDO jsme v kontaktu a již několikrát jsme požadovali úpravu těchto informací, včetně hlasového výstupu pro nevidomé

- poslední komunikace s OREDO proběhla 03.09. a byli jsme ujištěni, že úprava tabulí je již připravena

 

S pozdravem

Bohuslav Voborník

vedoucí odboru investic a rozvoje města

 

 u_1033.jpg
a_1033_72956293.jpg
a_1033_7306637.jpg