Dnes
Teplota: 1.2 °C

17.9.2018   Zajíždění aut k ZŠ Plhov

Zasláno: 17.9.2018
Zveřejněno: 17.9.2018

Obsah:
Dobrý den, nevím, na koho se přesně obrátit, ale jak je to se zajíždění aut k ZŠ Plhov? Je tam zákazová značka, zákaz vjezdu, ale přesto tam je denně kupa aut, i co tam parkují. Rodiče si děti dovezou i až ke škole, jako např dnes ráno, pršelo a auto zajelo až ke škole... v areálu venku byla zrovna kupa dětí. Tak jak je to? Není možné to nějak zajistit? Děkuji.

Zpracováno:

Předáno k vyjádření panu Bc. Valicovi, veliteli městské policie.


Vyjádření:
18.9.2018

20.9.2018
Dobrý den, pane Valico, děkuji za odpověď a snahu řešit. Skutečně není pravda, že by tam zajíždělo pouze jedno auto, nejedná se pouze o ráno, ale auta tam zajíždí běžně i odpoledne.  Bývám se synem často na ,,kouli" a tak auta vidím. Ostatní  rodiče se tam již také rozčilovali, že auta tam nemají co dělat. Samozřejme u invalidního žáka je to samozřejmé. Kdyby to bylo jen toto auto, neřeším to. Bohužel není. Děkuji za ochotu. Pěkný den. Pavlicová

18.9.2018

Dobrý den,

na základě Vašeho podnětu jsme dnes provedli kontrolu před základní školou na Plhově. Před školou stála dvě motorová vozidla, jejichž řidiče strážníci na místě vyřešili v rámci zákonných možností. Dle informací pracovníků školy před školu pravidelně zajíždí jedno osobní vozidlo s žákem, který je invalidní.

Strážníci budou provádět namátkové kontroly zda je zákazová značka respektována.

 

S pozdravem

Bc. Petr Valica

velitel Městské policie Náchod