Dnes
Teplota: -1.8 °C

MMS - závady a nedostatky

Každý může zaslat fotografie a popis problému prostřednictvím MMS zprávy nebo e-mailem na adresu mms@mestonachod.cz. Tyto informace budou zveřejněny na internetových stránkách a doplněny o způsob řešení toho nedostatku.

Děkujeme Vám za spolupráci při údržbě vzhledu našeho města


23.1.2019   Vyřez náletů a keřů

Dobrý den.žádáme o vyřezání náletů,keřů a malých stromků,v ulici Francouzská,podél celé ulice.je to desítky let neudržovaná zeleň.vyřezat všechny keře i malé stromy v šířce minimálně 1,5metru od silnice,plotu.děkujeme.


22.1.2019   Opět chodníku horní nemocníce

Dnešního dne je chodník  opět  zledovatělý,neuklizen ani neposypán. 


   Kamera na náměstí

Dobrý den, kamera -pohled na náměstí ,je natočena tak,že zabírá jenom parkující auta před poštou.


18.1.2019   Náprava vlastníka budovy na Karlově náměstí

Dobrý den, mohl by prosím někdo kompetentní přimět k nápravě vlastníka budovy na Karlově náměstí, ve které sídlí Česká pojišťovna a pekařství?


15.1.2019   Chodnik u horní nemocnice

Měl bych jen takový dotaz jestli se neudržuje chodnik u horní nemocnice jen kvuli té kupě hliny co tam je nasypaná.Jde tam dost možné riziko urazu hlavně starších lidi na ledě.


11.1.2019   Skladka

Dobrý den, chtěl jsem Vás informovat , že do objektu bývalých lázní se neoprávněně vozí stavební suť , od sousedky paní Matoulkové.


9.1.2019   Žádost o posipani

Zdravím vás z Náchoda 
Zámecká ulice k zámku samej leden žádost o posipani děkujeme občan Náchoda


7.1.2019   Odstavené autobusy na nevhodném místě

Dobrý den,
myslím, že by na městském bus nádraží prospěla menší osvěta že výstupní stanoviště (V1-V4) neslouží pro odstavování busů.


7.1.2019   Poděkování za úklid sněhu

Děkuji za úklid sněhu na chodnících v ulicích Za Kapličkou a Tylova. V minulosti nebyl úklid pravidlem, jsem ráda, že se věci mění k lepšímu.

 


2.1.2019   Chodník

Dobrý den, z jakého důvodu nebylo prosím dokončeno napojení nového chodníku od mostu na Klínku na novou asfaltovou vozovku ulice Na Letné?


21.12.2018   Rekonstrukce chodniku silnice

Chtěl bych se zeptat zda dojde  k opravě  z dotazu pani Svobodové i opravě nejen chodniku, ale i silnice k nově opraveným závorám. Ta je taky  v hrozném stavu nevím zda patří do majetku města nebo železnictvi cesty .


17.12.2018   Opět parkování v trávnících

Pražská ulice,foto z 13.12,tyto auta tam parkují již několik týdnů.Kdyby opravdu proběhla občas kontrola tak si šoféři dají bacha.


14.12.2018   mhd na sídliště -- pochvala

Dobrý den. Chtěl bych moc poděkovat všem zúčastněním za novou linku mhd nádraží nemocnice skalka. Bydlím na sídlišti u nemocnice a zvlášť teď v zimě je to moc užitečné že mohu v klidu jet do práce Busem a nemusím pěšky.


13.12.2018   Chodník od nově zrekonstruovaných závor ČSD

Dobrý den,
chtěla bych Vás touto cestou upozornit na něčí špatně odvedenou práci nebo rozhodnutí. Jedná se o chodník od nově zrekonstruovaných závor ČSD a to směrem k přechodu na hlavní silnici směrem k býv.Čedoku.


13.12.2018   Malé lázně

Vařeni přátelé prosba jeto ostuda firmy která to dělala střechu dat plachtu na lati se na zvědava kdys je průvan nebo sundaný plot Malich lázni jsou sude Diry a výkopy