Dnes
Teplota: 3.5 °C

Sport

Jiráskovo koupaliště

Sportovní vyžití nabízejí sportovní zařízení města Náchoda. Zimní stadion Na Strži nabízí krytou ledovou plochu od července do února. Krytý plavecký bazén na ulici Pražská je v provozu od září do června. Jeho součástí je bazén s 25m dráhou, dětský bazén s vodou vysoké kvality, sauny, parní komory a masérny. Hned v sousedství je fotbalové hřiště s atletickou dráhou a skate park. Tenisový areál se nachází v městské části Běloves. Tam je rovněž hlavní fotbalový stadión.

Letní provoz od června do srpna zajišťuje Jiráskovo koupaliště na Plhově v areálu se dvěma bazény , hřištěm na plážový volejbal a stolní tenis v pěkném přírodním prostředí. V sousedství je školní hřiště s atletickou dráhou ZŠ Náchod-Plhov.

Hvězda Orientu v náchodském Beránku

Pondělí, 4.2.2019

V sobotu 2. února zazářily všechny hvězdy nejjasněji, proběhla dětská a juniorská kategorie Hvězdy Orientu.

foto: Martin Hurdálek foto: Martin Hurdálek

foto: Martin Hurdálek foto: Martin Hurdálek

foto: Martin Hurdálek foto: Martin Hurdálek

Hvězda Orientu 2019 - 2.a 3. ÚNORA

Čtvtek, 31.1.2019

Srdečně Vás zveme na 8. ročník soutěžní přehlídky orientálního tance HVĚZDA ORIENTU do Městského divadla Dr. Josefa Čížka v Náchodě /do Beránku/.

FOTO: MARTIN HURDÁLEK FOTO: MARTIN HURDÁLEK

FOTO: MARTIN HURDÁLEK FOTO: MARTIN HURDÁLEK

FOTO: MARTIN HURDÁLEK FOTO: MARTIN HURDÁLEK

Akce "Pojď hrát hokej" v Náchodě.

Středa, 30.1.2019

V úterý, 22. 1. 2019, od 16.00 hod do 18.15 hod, proběhla na Zimním stadionu v Náchodě akce Týden hokeje v rámci projektu „Pojď hrát hokej“. Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4 – 8 let a jejich rodiče.

Atletické přebory v hale

Úterý, 29.1.2019

V neděli 27.1.2019 se konal v Praze ve Stromovce Krajský přebor v atletice od mladšího žactva až po dospělé. Z tréninkové skupiny z Náchoda odjelo hned 16 závodníků.

Starší zprávy